Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 29 listopada 2016

Rewia na lodzie - "Królowa Śniegu"
W dniu 29.11.2016 r. klasa 4a, 4b, 5a i 5b wybrały się na rewię na lodowisku, pod tytułem "Królowa Śniegu". Dojechaliśmy tam autokarem. Pod lodowiskiem bardzo długo czekaliśmy i trochę zmarzliśmy. W drzwiach stała pani, która wpuszczała nas do pomieszczenia. Zwróciłam uwagę na jej piękne, kolorowe paznokcie.
 Kiedy weszliśmy, zajęliśmy miejsca w pierwszym rzędzie, po 2 minutach zaczął się pokaz. Najpierw wyszedł Mikołaj i przywitał się z nami oraz zaprosił nas do oglądania. Na początku wyszła dzieciarnia w której między innymi była główna bohaterka - Gerda. Dziewczynka spotkała różne postacie, złe i dobre. Szukała swojego brata Kaja, którego zła Królowa Śniegu zaczarowała dla własnego upodobania i zabrała go do zamku. Dziewczynka po długim szukaniu znalazła brata.
 Jak to w bajce wszystko skończyło się dobrze i szczęśliwie. Bardzo nam się podobało i zadowoleni wróciliśmy do szkoły na obiad.

Amelka W. kl.4 a

29 listopada 2016 r. klasy IV i V pojechały na przedstawienie pt. ,,Królowa Śniegu". Tą baśń pewnie znacie. Jest ciekawa, ale na lodzie wszystko wyglądało naprawdę wspaniale. Moim zdaniem to było coś cudownego! Wszystko wyglądało niesamowicie.  Stroje, postacie, choreografia, jazda na lodzie, piruety, podnoszenia. Długo tego nie zapomnę, mimo że bardzo zmarzłam.

Agata W. kl. IV A
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza