Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 7 maja 2018

Nocne Warsztaty Programowania


         28.04.2018  roku w naszej szkole odbyły się ,,Nocne Warsztaty Programowania” zorganizowane przez Panią Wicedyrektor Małgorzatę i Panią Izabelę w ramach ,,Tygodnia Naukowego”.
O godzinie 18.00 zaczęły się warsztaty programowania robota Dash z firmą Bricks 4 Kidz. Mieliśmy za zadanie napisać program, który będzie wykonywany przez robota.
Około godziny 19.00 zjedliśmy przepyszną kolacje. Każdy przyniósł swoje ulubione przekąski. Niektórzy zamówili pizzę – była smaczna J.
Mieliśmy również bardzo ciekawe zajęcia z Misji Robotyka. Informatycy przyjechali do nas z klockami Lego Mindstroms. Stworzyliśmy dwie gry. Polegały one na zbieraniu czarnych kropek i unikaniu czarnych linii (podobna do Flappy Bird).
Pod koniec naszych warsztatów mieliśmy informatyczne podchody. Trzeba było rozwiązać 20 zadań, które były ukryte pod kodami QR.
Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Warsztaty bardzo szybko się skończyły. Cieszę się, że w naszej szkole organizowane są tak ciekawe imprezy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też będę mogła uczestniczyć w podobnym spotkaniu JJJ.
Martyna G.
klasa Vb

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza