Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 6 października 2019

Tak się bawi, tak się bawi SP16…

27 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Białymstoku uczestniczyli w DYSKOTECE SZKOLNEJ, której celem było integracja społeczności szkolnej i zbiórka pieniędzy na zakup stołu do tenisa stołowego.

Dyskoteka rozpoczęła się o godz. 16.00, a zakończyła o godz. 20.00.
Od 16.00 do 18.00 bawili się uczniowie klas IV-V, od 18.00 do 20.00 młodzież z klas VI-VIII.
Przez ten cały czas wszyscy uczestnicy mieli okazję świetnie się bawić w rytm wspaniałej muzyki prezentowanej przez  DJ-ów: pana Dawida Malinowskiego, pana Kamila Komorowskiego i uczniów z klasy VII b.
Ponadto pan Kamil Komorowski i pani Monika Markowska sprawdzili się roli wodzirejów. Wraz z uczniami tańczyli: makarenę, belgijkę, pociąg, kaczuszki itp.
Atrakcją dyskoteki okazał pojedynek trzech piątoklasistów: Mateusza, Miłosza i Stanisława rywalizujących o tytuł najlepszego breakdancowca.
Podczas dyskoteki szczególnie okupowany był sklepik, przy którym stała urocza pani Izabela Kardasz i sprzedawała uczniom, sprawdzając ich umiejętności matematyczne, słodycze i napoje podarowane m.in. przez pana Marka Romańczuka i panią Celinę Korolko oraz koszulki podarowane przez panią Iwonę Bobrowicz.
Amatorzy łakoci korzystali z zasobów sklepiku tym bardziej, że dochód przeznaczony zostanie na zakup stołu do ping ponga.


Inicjatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski.
Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia dyskoteka w tym roku szkolnym. Według mnie tego typu imprezy są najlepszym sposobem na zintegrowanie społeczności szkolnej.

Bartosz J. Sosnowski, kl. V c

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza