Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 28 marca 2017

Wycieczka do Lipowego Mostu

        


  28.03.2017 r. wszystkie klasy 4-6, wraz z opiekunami,  pojechały na wycieczkę do Lipowego Mostu. Zbiórka pod szkołą była o godzinie 9:00. Wsiedliśmy do autokaru i wyruszyliśmy.
          Po jakimś czasie dotarliśmy na miejsce. Na początku klasy 4 poszły grać w golfa i strzelać z łuku. W tym czasie pan Dawid powiedział, że chętne osoby z klas 5 i 6 mogą pograć z nim w piłkę nożną lub palanta. Reszta dzieci mogła w tym czasie robić inne rzeczy, np. bawić się w chowanego, spacerować itp.
      Potem nadeszła kolej na klasę 5. Najpierw strzelaliśmy z łuku. Najwięcej punktów zdobyła Julka I. Następnie graliśmy w golfa. Ta gra nie przypadła mi do gustu. Po tych zabawach było ognisko z kiełbaskami. Wszyscy bardzo chcieli zjeść jak najwięcej kiełbasek. Bardzo smakowała mi herbata, która również tam była. Kiedy zjedliśmy kiełbaski, mieliśmy mnóstwo czasu dla siebie. Na koniec spaliliśmy przygotowane przez nas marzanny, aby pożegnać zimę.
         Ta wycieczka bardzo mi się podobała. Chciałabym, żeby było takich więcej.


Julia W. kl. V a

         28.03.2017 r. klasy IV-VI z naszej szkoły pojechały na wycieczkę do Lipowego Mostu.
         Na początku pobytu graliśmy w siatkówkę, badmintona i palanta z panem Dawidem oraz bawiliśmy się na placu zabaw. Później nasza klasa poszła na golfa i strzelanie z łuku. Julka zajęła 1 miejsce, a ja, Adam i Benio - 2.
         Na zakończenie naszej wycieczki zostało zorganizowane ognisko, na którym piekliśmy pyszne kiełbaski, a po pieczeniu kiełbasek paliliśmy marzanny wszystkich klas.
         Wycieczka mi się bardzo podobała, ponieważ było dużo atrakcji oraz dopisała pogoda.
                                                       Wiktoria P.  kl. V a
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza