Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 23 marca 2017

Talen show

22 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie zatytułowane "Talent show". Uzdolnieni muzycznie uczniowie zaprezentowali nam swoje umiejętności. Można było usłyszeć utwory grane na gitarze, skrzypcach, keyboardzie oraz.... ksylofonie :-)          22.03.2017 r. odbyło się spotkanie klas IV-VI zatytułowane ,,Talent show''. Zorganizowała je pani Dorota. Każdy z uczniów mógł przedstawić swój talent, grając na instrumencie.
          Pierwszy wystąpił Antek z klasy 4 b. Zagrał na gitarze. Następnie pani zapytała go, od ilu lat chodzi do szkoły muzycznej, ile czasu poświęca na grę itp. Później wystąpiła Hania, uczennica klasy 4 a, która zagrała na skrzypcach. Potem Filip, kolega z klasy Hani, zagrał na keybordzie piękny utwór. Następnie wystąpił mój kolega - Kornel z 5 a. Zagrał na gitarze aż dwa utwory. Po nim wystąpił Oliwier z niesamowitym instrumentem - ksylofonem. Wszyscy się zdziwili, ponieważ ten instrument jest rzadko spotykany. Wygląda on nietypowo. Na koniec zagrali: Iga z 6 b na skrzypcach i Kuba wraz z  Kubą W. na gitarze. Najbardziej podobała mi się gra Igi na skrzypcach. Bardzo mnie zaciekawiła.
          Na zakończenie panie rozdały nagrody z trzech konkursów. Ten apel bardzo mi się podobał. Na następnym Talent show wystąpię również  ja.:-)
Julia W. kl. V a


      


 22.03.2017 w naszej szkole odbyła się druga edycja „Talent Show”.
         Chętne dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, grając na wielu instrumentach. Pierwszy wystąpił Antek z klasy IV b. Grał on na gitarze. Dalej wystąpili Hania i Filip, którzy są z klasy IV a. Hania grała na skrzypcach, a Filip na keyboardzie. Później wystąpił Kornel z V a. Następnie grał Oliwier na niezwykłym instrumencie – ksylofonie.
         Wszystkie występy były naprawdę znakomite oraz ciekawe.
                                    Wiktoria P. kl. Va

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza