Łączna liczba wyświetleń

środa, 15 lutego 2017

Misja robotyka15 lutego 2017 roku na sali gimnastycznej odbył się pokaz robotów z klocków „lego”. Były tom także inne różne rzeczy, np.: gitara (z klocków „lego”). Na końcu była bitwa. Robot kontra żmija. Wygrał przedstawiciel węży.

Agata W. kl.4 a
Dziś 15.02 przyszła do nas Misja Robotyk.Pan na początku przedstawił nam siebie i swoją koleżankę. Pokazywali nam różne ciekawe roboty.
     Pierwszy robot to była katapulta, strzelała ona małymi klockami lego, które trafiły w różne osoby. Drugi robot to był segregator śmieci. Podnosił on papier i odkładał go w inne miejsce.                                                                  Trzeci robot zatrzymywał się przed przepaścią i budował most. Prowadzący mówił nam, że takie roboty używa się w wojsku. Robot numer cztery walczył ze żmiją. Pani sterowała żmiją, a pan robotem. Walka była szokująca, ponieważ robot wydawał się większy, mocniejszy, a przegrał. Bardzo mnie to zdziwiło.
      Bardzo mi się podobało i bardzo zaskoczyła mnie wiadomość, że takie zajęcia istnieją.

Amelia W. kl. IV a

15.02.2017 r. przyjechał do naszej szkoły zespół „Misja Robotyka”.
         Prowadzący spotkanie pan Stanisław pokazał nam dużo robotów. Na początku została przedstawiona katapulta. Jaś z klasy IV a został testerem tego właśnie robota. Potem pan Stanisław pokazał nam robota z funkcją śmiecenia. Później natomiast był robot całkowicie odwrotny, ponieważ miał on sprzątać, a nie śmiecić. Na koniec prowadzący zorganizował nam pokaz walki robotów.
         Bardzo podobała mi się ta prezentacja.
                                                 Wiktoria P. kl.Va


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza