Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 lutego 2018

Wyjście klas czwartych na spektakl baletowy

21.02.2018 r. klasa IV b oraz IV c pojechały do kina Forum na spektakl baletowy pt. "Opowiastki z lasu i nie tylko". Przedstawienie zaczęło się o 11:00 i trwało 45 minut. Solówkę tańczyła dziewczynka z naszej szkoły - Hania. W spektaklu tańczyły myszki, szopy, świnki, kura i lis. Dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Taniec dziewczynek był bardzo ciekawy.
Karolina O. , kl. IV b

21 lutego 2018 r. klasa 4 B i 4 C wybrały się na widowisko taneczne pt. ,,Opowiastki z lasu i nie tylko" w kinie Forum. Przedstawienie opowiadało o mieszkańcach lasu np. wiewiórkach i szopach praczach. Młode baletnice, aby dobrze przez swój taniec ukazać odgrywane zwierzątka, przygotowywały się do tego widowiska rok. Mnie bardzo podobała się postać szopa pracza, którego rolę tańczyła Hania - moja przyjaciółka z klasy. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu, gdyż pieniądze z biletów wspomogły akcję charytatywną ,,Pomóż Im".

                                                                                                   Zuzanna K. , kl. IV b

21 II 2018 r. razem z klasą 4 c wyjechaliśmy na spektakl pt. „Opowiastki z lasu i nie tylko” do kina Forum. Kiedy dotarliśmy na miejsce i weszliśmy na salę,  usiedliśmy na wyznaczonych miejscach. Przedstawienie było bardzo fascynujące. Tancerze mieli na sobie ciekawe stroje. Cały spektakl zakończył się podziękowaniami. Pieniądze z występu zostały przeznaczone na akcję charytatywną, której celem jest pomoc chorym dzieciom.

Oliwia, kl. IV b

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza