Łączna liczba wyświetleń

środa, 25 kwietnia 2018

Lekcja w kinie


25.04.2018 roku  klasy Va i Vb wybrały się do Kina „Ton” na „Lekcję w kinie” i film ,,Labirynt”. Lekcja dotyczyła bezpiecznego Internetu. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawych informacji, m.in. kto stworzył Internet i czy wszystkie informacje w sieci są prawdziwe. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że istnieje bezpłatna strona www.freerice.com, na której możemy uczyć się różnych przedmiotów szkolnych w języku angielskim i jednocześnie przekazywać ryż dzieciom z Afryki. Jedna dobra odpowiedź to 10 ziarenek ryżu. To bardzo proste, uczymy się i pomagamy jednocześnie.
Bardzo mi się tam podobało. Dowiedziałam się wielu ciekawych informacji. Mam nadzieję, że będziemy częściej chodzić na tego typu wycieczki.
Martyna G.
V B

25 kwietnia 2018 roku klasy V z naszej szkoły wyruszyły do Kina „Ton” na edukacyjną lekcję dotyczącą Internetu. Pani prowadząca opowiadała nam o zagrożeniach i niebezpieczeństwach, m.in.   wspomniała, że pobierając aplikacje podajemy wiele swoich danych.Następnie obejrzeliśmy film pt. „Labirynt”, który bardzo mi się podobał.

Kacper A. kl. V bW dniu 25 kwietnia klasy V a i b pojechały do kina na lekcję oraz na obejrzenie filmu pt.,, Labirynt”. Lekcja polegała na wyjaśnienie nam kilku podstawowych informacji na temat internetu. Wszystko prowadziła pani Wioleta. Podczas lekcji była puszczona prezentacja, która wyjaśniała zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z internetu. Następnie oglądaliśmy film, w którym były momenty straszne i śmieszne. Na szczęście skończył się dobrze.  

   
                                                  Patrycja B. kl. Va

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza